| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa`mi pun si eu pe HI5 la robrica "DESPRE MINE" o poza cu mine...si nu stiu cum sa citesc linkul pozei mele...Cum fac si ce trebuie sa fac?happy
Fundita primeste cel cu raspunsul cel mai explicativtongue

Răspuns Câştigător
| Doar eu_8334 a răspuns:

E usor...1.intri in albumul care ai poza
2.alegi poza
3.deasupra pozei scrie ''afisare linkuri pentru fotografii'
4.copiezi primul link
5.il adaugi la rubrica ''despre mine''
Si gata...

Baftakiss

7 răspunsuri:
| Alexa_3478 a răspuns:

Intra pe http://www.pict.com/
Fa-ti un cont
Si uploadeaza poza respectica
Apoi iti ca aratalinu pe care il copiezi
Si ii dai Paste in rubrica "despre mine"!

-Asta in cazul in care nu ai poza pe hi5-
Este o metoda foarte simpla!
Succes!:*
Funda?:* :x

| naf29 a răspuns:

< img src="AICI PUI LINKUL DE LA POZA" width="373" height="500"> Acolo unde scrie 373 si 500 e marimea pe care o vrei U la poza, alegi ce marime vrei... daca e poza dp hi5 in general e 640 pe 480. codul incepe asa

| naf29 a răspuns:

Dupa < am dat spatiu pentru a vizualiza cum se face, cand bagi poza pe hi5 le pui unul langa altul, daca ai nelamuriri astept un mesaj.

| Lyss . a răspuns:

Incarci poza pe www.tinypic.com.
Intri la descre mine si copiezi IMG code. Sper ca ti-am fost de folos.

| GiuliaTamas a răspuns:

Sa incep laughing

1 Daca ai poza respectiva in albumul cu tine du-te la album si caut-o si uitate acolo sus deasupra pozei ca trebuie sa scrie "Afişare linkuri pentru fotografii" da click pe ea si copiaza primul cod dupa aceea du-te iar la profilul tau si bagate la "despre mine" sau "editare profil" dai in casuta despre mine click dreapta si paste.
2. daca nu ai poza in hi5 pune pe hi5 si fa ce ti-am zis si gata happy sper ca ma intelegi happy

| Chowder a răspuns:

Intri pe tinypic incarci poza respectiva si copiezi primul link :p
e usor si nu trebuie sa-ti faci cont
funda?batting eyelashes

| candycarrie a răspuns:

Pai. fa'ti cont in photobucket, acolo da la upload pictures dupa ce ai cont si pune o poza cu tine, dupa care iei url'ul si dai copy paste pe hi5 la rubrica "about me" >big grin