| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi schimb Windows-ul cu unul pe 64 bit, intrebarea mea e:are toate driverele instalate?

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Nu vad ce cauta intrebarea ta aici si nu la tehnologie!
Daca e vorba de windws 7 respectiv 8 pe 64 biti, ambele au majoritatea driverelor incluse!
In caz de ai probleme sau apar incompatibilitati, foloseste slimdrivers pentru a face update!
Poftim=>http://slimdrivers.en.lo4d.com/ merge si pe x86 si pe x64.

| Adryano_Don_1986 a răspuns:

Pai tu trebuie sa stii asta, daca e widows-ul tau. Daca nu.......depinde de el, ce versiune este