| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa pun Windows 7 pe calculator, acum am Win XP. Puteti sa-mi spunteti pas cu pas ce trebuie sa fac si dupa aceea cum instalez driverele? La drivere stiu programul Driver Genius Professional, dar cum fac cu placa de retea ca acesta sa downloadeze? Si de unde pot lua pachetul Microsoft Office 2007?

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Win 7 isi instaleaza singur driverele (nu in toate cazurile), driverul pentru placa de retea il instaleaza sigur. Office 2007 il cauti pe net.
http://www.tutorialepc.ro/cum-se-instaleaza-windows-7.html
http://www.youtube.com/watch?v=2y69_IUbxCo

| KodrutZ a răspuns:

Ce calculator, de ce vrei Windows 7?

| yekto a răspuns (pentru ταξιδιώτης):

Si daca iti este teama ca nu o sa instaleze driverele singur poti sa le cauti acum - vezi sa fie pentru win 7(cat ai xp pppe calc), sa faci un disc si dupa ce instalezi win 7 pui si driverele.
nu e nevoie sa spuna cineva pas cu pas. practic iti spune windowsul ce trebuie sa faci. daca stii un pic de engleza te descurci tu