| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa scot pe foi A4 niste paragrafe de pe un site de pe internet, dar nu am imprimanta. Oare daca as copia acele paragrafe de pe net si le-as muta pe stick, m-ar ajuta la un xerox cu copierea lor pe fișe? Si inca ceva, unde sa le copiez ca sa se poata citi de pe stick, mai exact in ce program?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Pune informatia in orice editor de text (Word, Notepad, Wordpad), iar la centrul de listare poti sa ceri sa-ti aranjeze informatia pe pagina in modul dorit, apoi sa o scoata pe foaie.
Textul se aranheaza cel mai bine in Word, iar cu putina rabdare poti face asta chiar tu acasa, urmand ca la xerox doar sa-ti scoata informatia pe hartie, la dimensiunea dorita.

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Asa cum a spus si Sonia822 sa faci. Eu le-am aveam in M. World sau Office si le-am dus unde developeaza poze si le-a scos.

| Sonia822 a răspuns:

Punele direct in word, suna la serox, cere adresa de mail si trimite-le direct.