| Cătălin11 a întrebat:

Vreau sa stiu daca pot sa gasesc un Samsung Galaxy S3 Mini la Orange Shop in Bacau si daca telefoanele de pe eMAG sunt compatibile cu cartele Orange.
Funda!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Telefoanele de la eMAG sunt la liber, deci poti sa pui orice cartela vrei tu.
2. Mergi si tu sa vezi daca au in stoc ce vrei tu la Orange.

2 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

Salutare!
Cele de pe eMAG de obicei vin alaturi de un contract, deci da, poate sa fie compatibil cu o cartela Orange.
Pentru stoc telefoane, consulta site-ul oficial. Acolo gasesti toate informatiile necesare.
Seara buna!

| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Telefoanele de la eMAG sunt la liber, poti baga orice cartela din lume in ele http://bit.ly/1kkzc5F