| Milea_Malin_1971 a întrebat:

Vreau sa stiu daca procesorul meu : AMD Athlon II 260 suporta placa asta : http://www.emag.ro/placa-video-gigabyte-amd-radeon-hd777 0-1024mb-gddr5-128bit-hdmi-dvi-pci-e-gv-r777oc-1gd/pd/EG MNTBBBM/ sau daca stiti voi una mai buna la un pret apropiat care sa mearga la procesor, am 2 la ram, dar mai bag 4 gb,

3 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Eu cred că merge. Este o placă foarte bună, cu mult peste nivelul procesorului.

| hp8510p a răspuns:

NU CONTEAZA PROCESORUL! Conteaza placa de baza.Afla ce placa de baza ai si pe urma mai vorbim