| balu a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum fac sa imi pun link intr-un cuvant sau intr-o fraza intreaga, ca atunci cand dai click pe cuvant sa te redirectioneze la link-ul respectiv.Sa zicem Nu da clic AICI in cuvantu aici sa fie linkul

3 răspunsuri:
| balu explică:

Nu inteleg man

| Chox a răspuns:

E vorba de cod html. iti dau un ex ( CUVANTUL - cuvantul pe care il vrei tu acolo, iar 'acel.link' - completezi tu )

CUVANTUL

| Chox a răspuns:

Http://www.invatam.net/showthread.php?tid=522

cauta mai jos la 2.Coduri pentru legaturi (link-uri) -- Link simplu: -- Code:
am incercat sa ti-l pun aici, dar nu merge. >:D