| Alyn1998 a întrebat:

Vreau sa stiu un telefon nu prea avansat(sa aiba decat display color si bluetooth) dar sa fie foarte bun la receptionarea semnalului in reteaua orange.
funda

4 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Toate telefoanele noi au display color, si unele bluetooth.
Cat despre puterea captarii semnalului, e mai dificil, nu te poti astepta de la cel mai avansat telefon mobil sa capteze semnalul de la Orange acolo unde nu este!

Nu prea am ce sa-ti recomand, toate sunt bune pana la urma daca nu ai pretentii. Iti recomand urmatoarele: Samsung/Nokia/HTC.

| YoppKidde a răspuns:

Nokia cu lanterna

| AlexaLovesSkillet a răspuns:

Orange Boston. Il poti achizitiona direct din magazinul Orange.
fundita?

| xReminisce a răspuns:

Iti recomand telefoanele Samsung, HTC, Nokia, Lg, Iphone [de fite :p ] sau BlackBerry. In general cele mai bune telefoane sunt Nokia si Iphone...

De aici iti poti lua orice telefon [nou sau la mana a 2-a ]

www.okazii.ro :*