| CapitanuSemafor a întrebat:

Vreau sa va cer parerea in legatura cu laptop-urile second hand. Ma gadeam, poate imi iau unul pentru net, niste muzica si Word Office. Ideea e ca o sa imi aleg un model mai ieftin daca e, pe la 800-900 lei si vreau sa stiu daca se merita sau chiar imi asum un risc sa se strice etc.
Momentan l-am gasit pe acesta care indeplineste criteriile pe care le vreau

http://www.citgrup.ro/....../2993.html

Vreau sa aud pareri, sfaturi, alte optiuni, tot ce stiti :D

Răspuns Câştigător
| AndY_8355 a răspuns:

Da e bun laptopul acela dar depinde si daca e zgariat. Parerea mea e ca poti sa-ti iei de 700 lei un eepc nou nout. Daca vrei il iei si la mana a doua cu 500 lei cauta doar si ai sa gasesti o gramada de optiuni.Eu de ex am un eepc si merge perfect :internet muzica word + cateva jocuri micute

3 răspunsuri:
| Angel0 a răspuns:

Daca tot vrei sh cauta un model mai nou.Este prea vechi.

| Veromon a răspuns:

Poti sa arunci o privire si pe http://www.pcalien.ro/laptop - cu siguranta gasesti un laptop perfect pentru aplicatii office la un pret bun. Ai garantie 12 luni, posibilitate de retur 15 zile daca nu esti multumit si discount 10% daca esti elev sau student!

| ellusca a răspuns:

Nu-ti lua un laptop sh sau la mana a doua o sa iei teapa happy