| Ice_Eci_1997 a întrebat:

Vreau si eu o unitate pana in 2000 de lei care sa ruleze gta v la setari bunicele(nu low)
Funda.

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1306318/
PS: nu are carcasa, dar nu asta e problema, cred ca ai si tu una prin casa sau inca 100 lei pentru una noua. Important este ca, cu acea configuratie poti rula mai toate jocurile pe diferite rezolutii si detalii inclusiz gta v ( 1920x1080 preset medium spre high )

| celdesuspendat a răspuns:

Eu am un laptop i3 cu placa video de 2gb si 4 gb ram, si merge. un Lenovo g50-70 luat la 1600

| celdesuspendat a răspuns (pentru celdesuspendat):

Deci in 2000 cred ca iti iei unitate cel putin suficient de performanta.

| robogdan a răspuns:

Cu acesti bani iti cumperi una nou nouta si chiar foarte buna

| Ice_Eci_1997 explică:

Pai noua.