| Spike189 a întrebat:

Vreau si eu repede un cod Genuine pentru windows 7 ultimate 32 bits X 86. FUNDAA!

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Caută la Microsoft.Ei precis o să îţi deie unul după ce ai cumpărat licenţa,sau dacă nu ai bani de licenţă încearcă o distribuţie linux(ubuntu KDE, kiwi, linux mint sau dacă ai hardware şi te ţine Sabayon) că şi aşa sunt moca şi deşi încă mai circulă zvonuri că linuxul nu îi user friendly eu îţi zic că nu este aşa.Succese

| FuegoJr a răspuns:

Am eu unul foarte bun, țil activeaza, nu mai ai probleme cu el. Trimite-mi un mesaj privat cu mail-ul tău și îți trimit activatorul!

| shadovv a răspuns:

Asa ceva nu se gaseste. Trebuie sa cumperi windows original sau sa stergi niste fisiere de pe partitia principala pentru a inlatura Genuine.

| stefanninelnuta a răspuns:

Ati gasit solutia? mail stefan_nuta@yahoo.com pentru solutii reale, fara linkuri in care ti se cer bani pentru inregistrare pls!