| boss88 a întrebat:

Vreau si eu sa fac upgrade la laptopul meu Lenovo B590 placa video!
Imi puteti spune si mie daca se poate face upgrade?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu!

| Radu284 a răspuns:

Nu ai cum (decat daca vrei sa schimbi cipul video, sa il scoti pe ala vechi si sa pui unul din aceeasi familie dar mai bun un pic). Insa acest lucru nu este usor de facut, si iti trebuie echipamente speciale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate face upgrade.Scoti placa video si bagi alta mai performanta. Update insa poti face de pe site-ul lor.ma refer la drivere.

| TechGuyTpu a răspuns:

Bai oameni buni, placa video de pe laptop este mobile cu un anumit scop, ca daca era ca la pc probabil laptop nu mai era laptop.Nu poti sa schimbi placa, este integrata in plaza de baza.

| Adiiiiiii69 a răspuns:

Poti sa faci update de pe site-ul lor..Adica de pe site-ul de la care ai tu placa video. Bafta!