| ttyes a întrebat:

Salut,vreau sa-mi vand 2 telefoane nul cu touch fara android si unul qwerty.As vrea sa-mi iau dupa ce le vand pe acestea un telefon cu touch screen si android de 5-7 milioane. Vreau sa-mi faceti propuneri de telefoane de aceste sume si la cel mai bun telefon dau funda.M-am gandit la un s1 mini e bun?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Allview Alldro P5, Negru e un telefon bun la un pret foarte bun, dimensiuni mari, camera de 8 mp, Android v4.0.
Samsung S6500 Galaxy Mini 2 e si el bun, mic perfect pentru buzunar.

| ttyes explică (pentru Bondarel99):

Si cam cat costa cele doua?

| Bondarel99 a răspuns (pentru ttyes):

Http://www.emag.ro/......EY4KKBBBM/
http://www.emag.ro/......E3KSTBBBM/
La eMAG sunt cele mai mici preturi, eu tot de acolo mi-am luat telefonul.
Si daca vrei pentru jocuri iti recomand Allview, are ecran mare si android ice cream sandwich.

4 răspunsuri:
| prunky99 a răspuns:

Samsung galaxy s de obicei sunt bune dar se strica in maxim doi ani si acumulatorul tine aprox. o zi-o zi jumate.Am avut si eu Samsung galaxy S si s-a stricat dupa un an. Nu ti-l recomand. As mai vrea sa stiu la ce iti trebuie(jocuri, vorbit,...) si asa iti pot spune.

| ttyes explică (pentru prunky99):

Mai mult jocuri