| cяιss a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum pot sa imi pun la facebook la familie gradul de rudenie :'cumntat\a'. mie nu imi apare in lista cu gradele de rudenie, dar la altii pe profil la familie au cumnnat/a. Dau funda, mersi.

4 răspunsuri:
| Doreliana a răspuns:

Edit profile - frinds and family
inainte de toate trebuie sa selectezi ca ai sora sau frate sa le adaugi
si dupa poti pune si cumnat sau cumnata
o zi placuta

| cяιss explică (pentru Doreliana):

Faza e ca am facut asa si nu imi apare in lista aia cumnata sau cumnat.

| Doreliana a răspuns (pentru cяιss):

Atunci inseamnaca e ceva de la ei...

| adde94 a răspuns (pentru cяιss):

Pai daca cumva iti sunt in engleza unchi=uncle si matusa=aunt