| george1993_5802 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu un sait unde pot face o configuratie de calculator direct pe sait? Si chiar dupa acel sait sa comand configuratia, THX

2 răspunsuri:
| tiger010 a răspuns:

Salut.

Poti face configuratia foarte usor (+ ca o poti salva) pe pcgarage.ro (numita wishlist)... dar ai nevoie de cont!

Si pe restul poti "face o configuratie", dar ti le baga direct in cons (+ nu ai nevoie de cont)...

Cel mai bine este daca ne-ai spune (sau mi-ai spune) in buget pe care-l aloci pentru un nou pc si am sa-ti fac un wishlist.

Bafta happy

| dadonexus a răspuns:

Configuratie la ce ma omule audio bios ce? Fi doamne iarta-ma mai precis ca nu intelege nimeni nic.