| InoKo a întrebat:

Vreau si eu un ajutor.cum pun niste videoclipuri pe youtube? Trebuie sa-mi creez un cont? Haideti.veniti cu un sfat.Astept.Aaaa,fundita celui mai reusit!

Răspuns Câştigător
| Biu a răspuns:

Am ales să-ţi dau prin paşi.
1. Logativa pe contul de youtube.com la Sign In
2. Acesati link http://www. youtube.com/my_videos. Acesta apare in dreapta sus cand ducem sageata peste numele de utilizator.
3. Apasati in stanga sus pe butonul New > Video upload
4. Apasati pe butonul Upload Video si selectati filmul din calculatorul dvs.
5. Completati campurile necesare (titlu, descriere etc.)
6. Save Changes
Sper să-ţi fie de folos >:d<

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Iti faci cont pe youtube mai intai si dupa aceea ai sa vezi ca langa bara de cautare youtube se afla "incarcati" Clik pe el si incarci un videoclip! Ai vazut ce usor?

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Uite aici :
http://www.videotutorial.ro/? p=364
Mai în jos este videoclpiul cum poți pune.

Sau îți faci cont dacă nu ai, te loghezi, și sus trebuie să-ți apară upload/browse sau încărcați și pui videoclipul pe care îl vrei și gata.
Baftă!

| LOLA33 a răspuns:

1. iti faci cont

2. te loghezi

3. undeva sus trebuie' sa apara browse/upload

4. dai pe upload
http://upload.youtube.com/my_videos_upload

5. dai videoclipu' care vrei

6. si gata

| ştrumf_8528 a răspuns:

Da, trebuie sa iti faci cont ( dai click in dreapta sus pe Sign up sau "Fa`ti cont". ceva de genu )
Completezi.etc
cand ai cont dai click pe "incarcati " sau " upload " din dreapta barii de search
iar restul te descurci. Bafta :*

| colorspanish a răspuns:

Trebuie sa-ti faci cont apoi sa te loghezi