| Cosminovici18 a întrebat:

Vreau si eu un driver usb pentru un samsung sgh-z240 ca nu am cd cu driver nu stiti de unde pot face rost? sa nu-mi ziceti ca sa caut pe google ca am cautat si nu am gasit daca aveti voi vreun site.sau aveti in pc si vreti sa ma ajutati va rog sa dati add la id de messenger cosmin_dscl!

Răspuns Câştigător
| CybeRAthlete a răspuns:

Http://www.filebuzz.com/findsoftware/Samsung_Sgh_Z240_Drivers/1.html
ai pentru vista, pentru xp, pentru tot ce vrei acolo.
bafta

3 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Mai bine cauti si aici : http://www.samsung.com/......lResult.do putin mai free.
bafta

| CybeRAthlete a răspuns:

Merge sa transferi date si prin bluetooth, dar dezavantajele sunt : viteza redusa, conexiunea se poate intrerupe iar unele aplicatii nu merg instalate prin bluetooth.
bafta

| Cosminovici18 explică:

Kronstafdt.am auzit.de bluetooth dar cu ce ma ajuta/? cum fac? ca eu vreau in pc sa le bag.