| csn20 a întrebat:

Vreau si eu un program care sa iti detecteze driverele neinstalate(video, audio), si sa iti arate cum se numesc, sau sa se instaleze singure dupa internet. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Driver Genius(trial de 30 de zile), dar îţi trebuie licenţă ca să poţi face ceea ce doreşti.De gratis mi se pare că te lasă să faci backup, sau popţi încerca şi driverMax, dar nu mai ştiu dacă e gratis sau cu licenţă. Succes

2 răspunsuri:
| BLKZ a răspuns:

Device manager, pe care il gasesti in start, click dreapta pe my computer, properties, hardware si device manager(xp). In win7, un simplu search "device manager" va rezolva treaba. Driverele care nu sunt instalate sunt semnalate cu semnul exclamarii si le poti instala folosind "Update Driver".

| catalin188 a răspuns:

Drivers genius