| Katsu a întrebat:

de cam o ora nu mai pot asculta muzica nici pe net nici pe winamp si poate o fii problema de la placa audio, imi da ceva eroare nu mai stiu ce zicea insa acum am dat iar play la o melodie din winamp ca vroiam sa va scriu iar eroarea aia, melodia se se reda extrem de repede dar nu se auzea nimic, adica secundele erau sutimi, infine acum am dat o scanare, poate o fii vreun virus de-mi face figurile astea dar cu toate acestea vreau sa imi spuneti daca se poate un program free care sa-mi detecteze driverele lipsa si sa mi-le instaleze chiar daca imi detecteaza doar la audio e ok, placa audio e externa si am pierdut acum cateva luni cd-ul de la ea. Dau funda, ajutati-ma va rog. O seara perfecta tuturor!

2 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mi s-a întâmplat și mie.Reinstalează winamp-ul și va merge. happy

| Katsu explică (pentru Musique):

Da dar, nici pe net nu merge orice-as face. Deci nu e de la winamp, am incercat si cu aimp si tot zice ca lispseste drive. Deci cel mai probabil am nevoie sa reinstalez driverul de la placa audio