| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!happySpuneti-mi si mie cum pot afla ce drivere am pentru componentele din PC,dar vreau sa le aflu fara niciun program si daca s-ar putea sa le si instalez fara niciun program si fara sa descarc driverele,daca dau la "Device Manager" uneori nu imi gaseste toate componentele, trebuie sa instalez driver-ul de pe CD-ul original, de ce nu imi detecteaza componenta (in cazul de fata placa de sunet)straight faceDati exemple de program ceva care sa detecteze sigur toate componentele si sa instaleze singur driverele!happyMultumesc! Vreau raspunsuri cat mai explicite in legatura cu dilema asta!laughing

Răspuns Câştigător
| Niculae_Alin_Cristian_1993 a răspuns:

Incearca Driver Magician.
http://www.drivermagician.com/

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Daca ai CD-ul original, de ce nu instalezi driverele, ce te retine?