| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un site daca stiti pentru incepatori in programare(php, html, css, MySQL, Java,. NET)nu conteaza care.
sau spuneti-mi cu ce sa incep prima oara.
vreau sa invat si nu prea stiu de ce sa ma apuc

2 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Pe www.scribd.com gasesti materiale pentru incepatori in legatura cu html, php (poate mai sunt si altele, dar eu asta am gasit). Poti sa mai imprumuti si carti despre programare de la biblioteca centrala din orasul tau. sau poti incerca site`ul acesta : http://www.w3schools.com/html/DEFAULT.asp Bafta!

| Cosmin_2153 a răspuns:

HTML/CSS nu sunt limbaje de programare

Daca vrei sa inveti design pentru web, urmeaza linkul lui xibalba spre w3schools, si invata HTML/CSS/un program de grafica f bine

Eu am inceput cautand pe google raspunsuri la ce incercam sa fac intr-un anumit moment, si merge foarte bine.

Pentru programare, ai tone de informatie pe w3schools.

Spor!