| andreeeeea a întrebat:

Vreau un telefon nou, dar pana in 4 milioane.Doresc sa aiba loc de pus card de memorie, sa aiba mp3, bluetooth, sonorizare buna si sa pot scrie mesaje ca lumea pe el! Ce telefon mi-ai recomanda? [de asemenea sa aiba un aspect frumusel si sa nu fie prea mare:-s] Mersi:*

6 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Depinde ce fel de telefon vrei cu taste normale, cu qwerty sau cu touch-screen?

| andreeeeea explică (pentru Cosminovici18):

Cu taste normale as dorithinking desi nici qwerty nu e o idee rea.dar dupa cum spuneam pana in 4milioane poate chiar mai PUTIN!

| Cosminovici18 a răspuns (pentru andreeeeea):

Ti-as recomanda un Sony ericcson k330

| razvan2011 a răspuns:

Vodafone 555 blue

| dalmma a răspuns:

Huawei g6600d funda?

| cosmin_5213 a răspuns:

Samsung galaxi s 2