| georggyy a întrebat:

Ce telefon cu clapa imi recomandati?(Fara antena)
Sa fie pana in 500, 600 RON sa aiba un aspect placut si sa aiba mai multe optiuni [Camera, Card, USB, Bluetooth, Radio, Alarma, Ceas]

Răspuns Câştigător
| costymaximus a răspuns:

Poti alege de aici http://www.emag.ro/telefoane_gsm/pret,intre-200-si-500

3 răspunsuri:
| Im.GIulee a răspuns:

Eu iti recomand sony ericsson w350i, am si eu si e foarte bun, mai exista si un tip de sagem cum am avut, tot cu clapa, dar fara card...

| Miiia a răspuns:

Pai iti recomand Nokia 7390.COsta 496 de lei si este destul de bun.Insa iti recomand sa nu-ti iei telefon cu clapa si nici pe sina...desii ca aspect sunt mai atragatoare insa nu sunt asa de bune.

| creatssa_5912 a răspuns:

Nokia 6300 nu sunt sigura ca are USB dar e f bun!:X

sper sa te ajut:*

>big grin