| AlxGoliatH a întrebat:

Vreu sa imi cumpar un smarphone nou care sa nu depaseasca 600 lei ce imi recomandati? Eu cel mai mult o sa ma joc si o sa ascult muzica pe el si poate o sa umblu si pe net.Eu m-am gandit deja la cateva telefoane:Motorola Motosmart,Motorola defy mini,Samsung galaxy gio,Samsung galaxy mini 2, nu stiu pe care sa il aleg voi ce parere aveti? Apropo daca imi recomandati un telefon av vrea sa stiu si de unde il pot cumpara,unde am mai multe alegeri la abonament,Orange, Vodafone atc.Astept rapsunsuri cel mai bun primeste fundawinking

1 răspuns:
| Bugnar_Diana_1977 a răspuns:

Mama mea si-a luat un Nokia asa 201. Iti recomand acesT telefon deoarece poti face tot ce vrei in plus poti sa iti descarci mii de aplicati GRATIS! tINE MULT INCARCAT E CU TASTATURA QWERTI si poti naviga mai repede sper sa iti fie de folos
pa :*