| AlxGoliatH a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele de la Motorola? O sa imi cumpar un telefon nou si am de ales dintre:Motorola Motosmart, Motorola Defy mini,Samsung galaxy gio, Samsung g. mini2, Lg optimus hub,LG l3, Vodafone smart 2. (eu cel mai mult o sa ma joc si o sa ascult muzica pe telefon)Care credeti ca este cel mai bun dintre cele de mai sus, si daca aveti unul din telefoanele de mai sus as vrea sa stiu si cat tine bateria.Dau FUNDA.

6 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Am avut un milestone, crede-ma, nu ii inteleg pe cei care spun ca se strica repede...stii tu povestile alea in care se spunea ca Nokia este mai rezistent decat Chuck Norris? pai..cam la fel este si Motorola!
Le voi scoate pe alea proaste, ca sa nu citesti jumatate de ora raspunsul asta...
MOTOSMART ME - Afara, Camera Proasta, 256MB
Vodafone Smart 2 - Afara, Telefon Vodafone, daca e ieftin, nu inseamna ca este bunwinking
Defy Mini - Procesor Mic
L3 - Rezolutie mica

a mai ramas...
Gio
Mini 2
Hub
Mai mult o sa te joci, ai zis. Gio iese din discutie pentru ca are ecran prea mic.
HUB
+Ecran (3.5" vs 3.27")
+Gorilla Glass
+Camera (5MP vs 3. 15MP)
+Baterie (1500mAh vs 1300mAh)

Mini2
+Rezolutie ( nu chiar atat de sesizabila.)
+MultiTouch
+++ Memorie Interna (4GB vs 150MB)

Asta a fost compare-ul.
Bateria tine la fel aproximativ.
Recomand Mini2

Răspuns utilizator avertizat
| alecx4music a răspuns:

Eu am un Motorola Fire si sunt foarte multumit de el. sora mea are o tableta Samsung galaxy tab si nu prea imi place cum se prezinta.
Samsung cere multi bani, la o calitate inferioara Motorola.
Cine zice ca Samsung este mai bun ca Motorola nu prea este in domeniu.
Bafta!

| PisicutaMea a răspuns:

Eu am un Samsung Galaxy Mini 2 si sunt foarteeeeeee multumita de el.

| Darknes21 a răspuns:

Cel mai bun ar fi un Samsung galaxi mini 2 funda?

| draghiciemilian a răspuns:

Samsung galaxy gio sau Samsung mini2;-