| TheBigWolf a întrebat:

Vreu sa stiu daca fac o alegere buna :d maine ma duc sa imi fac abonament la cosmote si vreau sa imi iau telefonul Cosmote move ( care de fapt este "Alcatel Ot 908")are cineva pe aici ca sa imi spuna si mie cum se comporta. totusi are sisetem de operare android 2.2.big grin astept sapuns! mersiwinking

3 răspunsuri:
| SpeciMen a răspuns:

Fereste.te de Alcatel, are cele mai proaste telefoane. happy

| DenisIonut01 a răspuns:

1.nu fa abonament ca paltesti dublu cat telefonul
2.nu lua Alcatel,poate un Nokia, Samsung, sonyEricsson
3.ai putea sa astepti si u pana la o sarbatoare ceva cum ar fi craciunul deoarece asteptand apar si alte telefoane mai noi se mai ieftinesc celalalte si sunt si la oferta de craciun;) Nu te grabi cand Alegi Ce cumperi gandeste-te bine ca dupa vrei altu si poate nu ai banii
Atentie daca te-ai hotarat pe care il vrei si chiar crezi ca iti place uitete pe net la detalii despre el ca exemplu la www.telefonultau.eu au si video in romana la unele telefoane sau daca nu gasesti la telefonuleu.ro atunci cauta pe www.telportal.ro. Bafta!

| TheBigWolf explică:

Pai l-am luat azi big grin si pot spune ca sunt foarte multumit thinking wireless-ul merge perfect, calitatea sunetului este buna, tach-ul este chiar super ok big grin are o viteza dstul de buna thinking este chiar usper ok telefonul big grin