| hp8510p a întrebat:

Winamp sau AIMP3? Am auzit ca AIMP3 reda sunetele mai bine...asa e?

8 răspunsuri:
| Jakoban a răspuns:

AIMP3 happy

| vladv26 a răspuns:

Mai bun e AIMP3

| LaurD3athAng3l a răspuns:

Da asa e la Aimp3 se aud mai clar melodiile.Nu mai folosi winamp este invechit!

| hp8510p explică (pentru LaurD3athAng3l):

L-am descarcat acum...la prima vedere este mult mai rapid decat Winamp dar la calitatea sunetului nu prea am vazut diferente

| LaurD3athAng3l a răspuns (pentru hp8510p):

Umblă la setari big grin Dai la optiuni si la Optiuni de transformare da la maxim calitatea! Mai are pe acolo smecherii umblă depinde si de ce boxe ai driver de sunet etc.

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Eu unul folosesc AIMP3.Din cate stiu winamp-ul nu are canalre 5.1 sau 7.1 ...Deci eu clar aleg AIMP3

| Weed22 a răspuns:

Am folosit winamp foarte mult timp... Apoi am descoperit Aimp3. Este mult mai bun din orice punct de vedere.

| raxman7 a răspuns:

Cel mai probabil