| ArcasuMoldovan a întrebat:

Windows mi-a sters majoritatea lucrurilor de pe laptop (am windows 10). Zicea ceva de un cont temporar si ca trebuie sa ma loghez si chestii de genul. Ce s-a intamplat si pot sa mi le recuperez avand in vedere ca eu nu am avut un cont de windows 10 inainte?

1 răspuns:
| AdrienWH a răspuns:

Acel ''cont temporar'' de care spui tu s-ar putea sa fie ''Fisiere temporare''. Daca s-au sters doar fisierele temporare nu are rost sa ti faci griji.