| anonim_4396 a întrebat:

*FUNDA* Va rooog din toata inima me sa ma ajutati! Va rooog!
Stateam pe Facebook, cand dintr-o data, s-a deconectat singur. Apoi am incercat sa ma loghez din nou si scria : "Este posibil ca o altă persoană să-ţi fi accesat contul"! Am urmat cativa pasi de identificare a contului si am ajuns la "Facebook este indisponibil temporar." si undeva putin mai jos "Încercăm să rezolvăm problema..."!

Si a observat, ca, contul meu este sters! Prietenii mei nu imi mai pot trimite mesaje, si nimeni nu ma mai poate cauta pe Facebook...

As vrea sa stiu ce s-a intamplat si mi-as dori foarte mult sa-mi recuperez contul!

Va rooog! Ce pot face?!
Ajutati-ma!
HELP!

Multumesc big grin! happy

6 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Poate ti-a intrat cineva pe el si ti l-a sters. Doar tu iti stiai parola? Nu ai decat sa iti faci altul.

| ÎngerulThawMic16 a răspuns (pentru Ea12345):

Ii stiam numai eu parola. Si nu avea cum sa o afle, pentru ca era destul de buna!

| Frank51 a răspuns:

Cred ca, atunci cand erai tu conectata s-a conectat altcineva, ca si cum te conectezi de la doua PC-uri deodata pe acelasi cont, altcumva nu-mi explic

Sau poate e de la ei... nu am mai vazut pana acum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se mai intampla, s-ar putea sa fie de la ei

| Matt24 a răspuns:

Cere o noua parola de la facebook.Trebuie sa aiba un link cu "recupereaza parola" sau ceva asemanator.

| ExpertMen a răspuns:

Sigur cineva ti-a spart parola. Dupa ce iesi si poti intra din nou te sfatuiesc sa iti faci alt email si sa il muti pe acesta.