| costy20 a întrebat:

Xbox 360 sau ps3? ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| nuarde a răspuns:

Vezi tu costy, cănd ești indecis ce să alegi, și mai ales cănd ai de ales între mere și pere, atunci e și mai greu. Acum știu că ești total debusolat și nu știi nici tu pe care să o alegi. Dar, unii spun că xbox e cel mai tare, alții spun că ps3 e bun și uite cum ești aruncat intr-o mare debusolare. Eu zic totuși să alegi xbox. Mergi pe xbox cel mai bine. Ori cum, ps3 și xbox cam fac aceleași chestii. Nu prea există cine știe ce mari diferențe.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Oricare.Ambele au avantaje si dezavantaje. Pe ps3 e positil sa gasesti jocuri pe mai multi ani(la ps2 au facut si fifa 14 sau pes 2014, ultimul joc din viata consolei. La xbox a fost pana a fifa 2008 parca. Sa nu se aplice regula asta si de data asta...

Răspuns utilizator avertizat
| Cristina27061999 a răspuns:

Xbox360 este mai evoluat

| Garsonfane1979 a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau as alege xbox360 http://bit.ly/19igiqQ

| DarkGhost a răspuns:

Eu zic xbox 360 e mult mai complex

| merymary08 a răspuns:

Xbox 360ul tau este mult mai bun dupa parerea mea big grin