| EduardTPU a întrebat:

Yahoo messenger a inceput sa-mi faca mii de draci, pe langa multe bug-uri peste care am trecut cu vederea, astazi dupa ce a rulat ok un timp mi-a dat o eroare si refuza sa deschida aplicatia. Uitati despre ce eroare e vorba in captura de mai jos:
http://www.phyrefile.com/image/view/HY43NfyzLlxSCWSz

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Ceva asemanator am patit si eu acum cateva zile. Incearca sa dezinstalezi messengerul si sa-l instalezi din nou, eventual ultima versiune.
La mine a mai fost si alta cauza : instalasem fifa 2011 si ceva de acolo imi bloca messengerul. mi-am facut 1000 de ...si am dezinstalat mesengerul de 3 ori pana am descoperit big grin
Bafta!