| EduardTPU a întrebat:

Uitati-va la captura asta:http://www.phyrefile.com/image/view/NPHF08jiusi2R9GE

Sunt: 6 fisiere de tip ZIP, care nu se deschid in nici un fel si fac parte din ultimul fisier compresat...este o arhiva fragmentata sau nu stiu... iar daca vreau sa dezarhivez ultimul(si singurul care se poate)fisier imi da o eroare.Merge doar deschis ultimul fisier cu windows explorer, dar cum am spus depinde de celelalte 6 fisiere zip de mai sus (zo1, zo2., z06 file). Cum pot ca din toate acestea sa raman cu un singur fisier adica sa unesc toate fragmentele acestea intrunul?

Răspuns Câştigător
| tiger010 a răspuns:

Salut.

Pentru a putea decompresa fisierele z01, z02... z06, trebuie sa le selectezi pe toate si pe urma sa le decompresezi, pentru ca toate acelea reprezinta un pachet, iar unul singur reprezinta un fragment din pachet... deci ai nevoie de toate fragmentele pentru a reface pachetul happy