| adrianpuscasu a întrebat:

Youtube-ul imi merge greu(mai ales sunetul). asta se intampla cand deschid mai multe siteuri.inainte nu aveam problema asta.acum si daca am deschis facebook-ul si youtube-ul se aude foarte sacadat. mentionez ca pe winnamp se aude f bine.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ambele site-uri cer resurse mari de ram + video. Actualizeaza browserul la ultima versiune si pluginurile din browser si anume Adobe Flash Player, Adobe Shockwave Player si driverul la placa video. de asemenea curata cookie si cache din browser. Daca imi spuneai si ce browser folosesti iti dadeam explicatii mai detaliate.
Bafta!

| adrianpuscasu explică (pentru neluL):

Chrome.facusem tot ce ai zis.de aia cautam alte raspunsuri aicihappy multumesc oricum

| neluL a răspuns (pentru adrianpuscasu):

Cu placere! bye, bye wave

| alliyn13 a răspuns:

Pai ai luat virusi sau chestii din astea

| adrianpuscasu explică (pentru alliyn13):

Am reinstalat windowsul.