| GulDan a întrebat:

Ziceti-mi si mie jocuri noi ca m-am plitisit doar de cs si metin.

5 răspunsuri:
| SoulOnFire a răspuns:

Flat out 2, nfs, cod1, cod2, cod4, cod5, medal of honor, gta san andreas

| Tibi1999 a răspuns:

Logic. majoritatea joaca prostiile astea. (pe cs poti juca peste 9 moduri de ex : furien; football; jailbrake; zombie; deathrun etc )
pe de alta parte poti incerca PERFECT WORLD; LEAGUE OF LEGENDS

| Drami a răspuns:

Am o gramada care cred ca o sa-ti placa!
Ar cam fi asa:
Resident Evil Operation Raccon City
Rogue Trooper
Need For Speed Rivals
Ghost Recon Future Soldier
Mortal Kombat 9
Mortal Kombat X
Injustice Ultimate Edition
GTA V
Prototype 2
FIFA 15
San Andreas
Neighbours From Hell(1, 2)
Prince Of Persia The Two Thrones
Ice Age
Torchlight(e RPG)
Bulletstorm
Serious Sam 2
Call Of Duty Modern Warfare 2, 3
Heroes Might and Magic 5, 6
Max Payne
Wanted Wepons Of Fate
God Of War 3
Destiny
Deadpool
Tomb Raider
GTA The Ballad Of Gay Toni
Dragon Ball
World Of Warcraft
Lords Of The Fallen
Transfformers Dark Of The Moon
Assasin Creed 3
Darksiders 2
Wich Land
The Witcher 3:Wild Hunt
Murdered:Soul Suspect
Hitman 3
Mad Max
The Crew
Project Spark
Titanfall
Thief
Watch Dogs

Cam atat. Sper ca te-am ajutat! Funda?

| RemusȘiAtât a răspuns:

Man sunt multe jocuri, eu nu stiu asa de multe, dar am auzit.Joaca si tu:Gta1-5 sau gta sa-mp, Tera, 4Story,NFs,prototype,assasin cred,s.k.i.l.l,LoL,Runes Of magic,Perfect worl,Age Wshu,Swordsam, Elsword, Blade&Soul, Aion dar este mare nu stiu daca ai pc pentru Aion si alte jocuri, sper ca te-am.Si am si eu o intrebare aici, daca stie cineva cum pot rezolva error ajutatile la 4Story, ma scoate din 5 in 5 minute, am reinstalat de 5-6 ori, si nu merge, ma scoate.Si as vrea o metoda de a rezolva tongue