| golban1997 a întrebat:

puteti sa-mi ziceti niste jocuri pentru android

Răspuns Câştigător
| seedwow16 a răspuns:

Uite-te in top daca nu uite-te mai jos iti voi da niste exemple.,.
1.Pou
2.Subway Surfers
3.Doctor Pou/eye
4. Temple Run
5.Hokey air
6.Dr. Driving
7.Etc happy
Sper ca te-am ajutat
funda?

2 răspunsuri:
| KrEaThYvE a răspuns:

Salut, depinde de android, sunt multe site-uri unde poti gasi multe jocuri foarte tari :
daca preferi jocuri de logica poti lua jocul 2048, este joc si online, cauta-l
daca preferi jocuri de indemanare iti recomand :jetpack joyride. subway surfers, smash hit ( un joc aparut destul de recent si foarte popular ), flappy bird laughing) dar si jocuri gen : into the dead, eyes, slander man