| ღAnaSawakoღ a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste telefoane cu touchscreen ieftine si bune. funda pentru cel mai bun si astept raspunsuri! rapid!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 이벨 a răspuns:

Samsung Galaxy Mini! E foarte eficient. Eu l-am luat cu 250 lei de la Orange cu abonament. Fara abonament e mai scump.

| alohaa a răspuns:

Samsung s5230 ti-l recomand daca vrei sa il ai pe o perioada indelungatahappy

| ღAnaSawakoღ explică (pentru alohaa):

laughing din asta are matusa mea

| f0rever a răspuns (pentru alohaa):

Eu nu il recomand asa de mult am avut si mi s-a stricat nu se mai incarca indiferent ce faceam. Nu stiu poate asta a fost ghinionul meu vreau sa imi cumpar iPhone 4.