| qCrotal a întrebat:

Ziceti-mi si mie un laptop bun in gaming sa mearga orice joc fara pic de lag! Pana-n 6000 ron. (60 de milioane)

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Tot eu... :)
iata unul destul de bun, ia-l si nu te va dezamagi, Link :
http://www.emag.ro/......DXTZJBBBM/

6 răspunsuri:
| terorvlad a răspuns:

Mac

| Katzer a răspuns (pentru terorvlad):

Ce gaming sa faca omul pe MAC?

| sltlp a răspuns (pentru Katzer):

Ala are si grafica integrata, asta-i amuzant. Cu putin noroc o sa ii mearga gta san andreas aproape bine laughing

| Katzer a răspuns (pentru sltlp):

O sa-i mearga "aproape bine" doar daca isi instaleaza un SO din familia Windows prin intermediul aplicatiei boot camp, dar nu recomand. Exista laptop-uri special concepute pentru gaming la preturi mult mai mici in raport cu sistemele MAC.