| GabytzuA_7080 a întrebat:

Ziceti-mi si mie un metin2 privat care sa aiba:
-shopurile foarte, foarte bune
-sa aiba armele +9 +8 +7 si sa nu coste o gramada de iang
ssi cel mai important:
-sa imi pot lua cal
-la fierar sansa sa fie de 100% si coste putin iang.
-si sa nu fie pe chineza
-sa aiba site official de unde ma pot inregistra si downloada. si ziceti-mi voi siteu.
dau funda plss ca am nevoie

4 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Metin2fun.

Iti iei cal de langa negustorea, omul acela pe care il cheama gehorghe.

Intra si tu pw www. metin2fun.ro sau.com si dai la download

| abczzz45 a răspuns:

Metin2 hammer. lunaris, light etc

| FLORYN_9456 a răspuns:

Metin2 style.
E fain.
Te da din priam lvl 73, iteme +9, leu (de lvl 21), liceu, poti sa iti faci magiile G sau P, cresti repede, toate armele de la lvl 9 in sus is la magazin, la fierar sansa e 100% nu esueaza nimic, is doi fierari la unu iti faci itemele +9 si la celalat iti faic epice, sv e in romana, pentru ca sa iti faci un iteme +7, +8 +9 trebuie perle albe, albastre si rosi care le gasesti la pescar, la inceput iti dau cam 1kkk si preturile sunt mari dar faci bani repede, exista un singur GM pe sv care nu da nimic insa ai tot ce iti trebuie la depozit.

| NoSsTr3Ss a răspuns (pentru FLORYN_9456):

Metin2 Style mai functioneaza?