| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi va rog niste surse de unde pot invata sa devin profesionist in domeniul de Graphic Designer. Eu folosesc deja Photoshop si Illustrator.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pana ce ai doar cateba lucrari facute, inseamna ca esti inca amator, ucenic.
Dupa ce vei avea deja cateva mii de lucrari facute si multe platite, ATUNCI vei fi profesionist.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Si daca le folosesti ce? Ai net, scoleste-te singur! In domeniul asta, te poti face profesionist prin ceva studiu si multa multa multa munca de unul singur, nu ai nevoie de nu-mai-stiu-eu-ce diploma.