| rtvskyline a întrebat:

Ziua de obicei ascult mereu radio ...la casetofon, nu online, iar atunci cand trece cate un scuter pe strada practic zgomotul motos\rului se aude in boxele radioului! de ce?

iertati categoria

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un defect al aparatului pe sistemul de filtrare si receptie sau o slaba acordare a postului.

| BuGz a răspuns:

Se unde ceva de genul tam tadadam de mai multe ori?
Daca da este de la morotul motocicletei cae intre intr-un fel in contact cu casetofonul.
Daca estiatent pune pe cineva sa te sune si vai veea ca s i de la telefon va face la fel.Nu enimic anormal in asta.
Funda?