| BoghY30888 a întrebat:

A cumparat cineva de pe www.yourphone.ro? Pe site scrie ca telefoanele au garantie de la producator, asa este sau este minciuna?

2 răspunsuri:
| alexy19a a răspuns:

Nu stiu ce site e asta, adica nu am auzit dar eu iti recomand e mag.
http://www.emag.ro/telefoane-mobile
Deci garantie ai le telefon 1 an.
Daca vrei sa mai adaugi un an costa 20 de lei. Produsele sunt noi noute.
Transportul e gratis poti plati bankar sau prin card. Sau se mai poate plati cand vine curierul cu banii jos.
Eu iti recomanda e mag pentru electronice si altele, adica au orice de produs vrei, in stanga selectezi categorii, Ex:Laptopuri, tablete etc.
Pretul:Ex:sub 500 de lei
Marca: Ex: Samsung
Sper ca te-am ajutat:).

| BoghY30888 explică:

Nu m-ai ajutat cu nimic, eu am intrebat despre YOURPHONE.RO! Nu despre eMAG, pe ala il stiu si eu, ce anume nu ai inteles din intrebarea mea? Am intrebat ceva despre eMAG?