| anonim_4396 a întrebat:

Aș vrea să îmi activez opțiunea prin care primesc notificare că destinatarul a citit mesajul meu, dar nu găsesc nicăieri la setări. Am un Samsung S4. Mă poate ajuta cineva? Dacă nu există astfel de opțiune în meniul telefonului, există vreo aplicație care se poate downloada de pe Magazin Play? Mulțumesc frumos! O zi bună!

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Intri in mesaje -: apesi pe butonul meniu al telefonului si selectezi setari si acolo gasesti raport livrare.

| pilaf a răspuns:

Intri la mesaje. Apoi cu tasta din stânga tastei home selectezi Settingsși bifezi căsuța de la Delivery reports. Opțiunea de a primi o notificare când este citit mesajul e valabilă doar pentru MMS (puțin mai jos).