| AliNNNNNNNNNNN6464 a întrebat:

Acum 2 zile am intrat pe contul meu de Instagram si atunci cand am vrut sa dau like unei postari mi-a aparut un mesaj in care scria faptul ca Instagram mi-a blocat contul. In ziua de 14 ianuarie scria ca exprira pe 14, ieri, adica 15 scria ca expira pe 15, iar azi pe 16 si contul meu inca e blocat de catre aplicatie. Nu inteleg de ce, pentru ca am citit regulamentul si nu pare sa fi incalcat vreun regulament. As dori sa stiu cum pot rezolva problema!

1 răspuns:
| Namaparissia a răspuns:

Trebuie sa trimiti un mesaj celor de la Instagram si sa le explici problema(eu le am zis in engleza)Intri pe Instagram, dai la setari si dai in jos pana o sa dai de Report a problem(Raporteaza o problema)