| Caesarleurdeni a întrebat:

Salut,
Acum ceva timp am încălcat regulamentul Instagram, de atunci nu mai vad nimic când intru in aplicație, e totul alb. Nu am primit nicio avertizare că mi-a fost șters contul sau ceva de genul. Dar ce știu e că e legat de încălcarea regulilor.
Știe cineva ce pot face? Sau daca au cei de la Instagram pe siteul lor ceva legat de asta?

Răspuns Câştigător
| Ramo024 a răspuns:

Încearcă să îți dezinstalezi și apoi să îți reinstalezi aplicația.

| Caesarleurdeni explică (pentru Ramo024):

Atât de banal și chiar o idee buna. Chiar nu m-am gândit la asta

1 răspuns: