| Girly97 a întrebat:

Ajutati-ma, va rog! Mama nu poate primi mesaje de la mine desi ea poate sa imi trimita mie sau altora fara probleme. Pana acum nu s-a mai intamplat asta si se pare ca nu m-a blocat accidental. Ce pot face? Noi comunicam mai mult prin mesaje decat prin apeluri, mai ales cand este la munca.

5 răspunsuri:
| TrustMeNIbba a răspuns:

Trimite-i scrisori

| colaboy1991 a răspuns:

Cei de la compania de telefonie citesc toate mesajele, iar daca observa mesaje periculoase cum ar fi legate de terorism sau pedofilie, blocheaza accesul utilizatorului. Gandeste-te ce mesaje ai trimis in ultimul timp.

| Girly97 explică (pentru colaboy1991):

Pe bune, asta este chiar buna...
De ce as vorbi cu mama prin mesaje despre asa ceva?

| colaboy1991 a răspuns (pentru Girly97):

Nu cred ca ai votbit cu ea despre asa ceva. Poate ai spus ceva care ar fi putut fi interpretat gresit de catre cei de la telefonie.

| Popescu_Stefan_1995 a răspuns:

Ai minute ramase?