| Frommywindowcar a întrebat:

Ajutor, eu caut un telefon pentru mine care se numește LG V60 THINQ. Am căutat pe net acest telefon si nu am vazut nimic. Poate cineva sa-mi trimita un link care sa pot lua telefonul? Va rog?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Nu se mai fabrica. De fapt LG a renunțat la divizia de telefoane cu totul. Nu se mai găsesc noi decât eventual prin stocurile vechi a cine știe cărui magazin dubios.

| Frommywindowcar explică (pentru VoidEternal):

Am inteles, am mai gasit in AliExpress, eBay, Amazon dar nu stiu daca sunt fake sau reale

1 răspuns: