| AVxd01 a întrebat:

AJUTOR! Imi apare sa imi fac cont pe Google Play, dar nu vreau si nu pot sa sar peste asta. Nu pot accesa nici o alta aplicatie. ramane asa, cu spatiile pentru crearea contului...si nici sa il opresc nu pot, decat doar daca scot bateria. ce as putea face?

3 răspunsuri:
| VeveAnn a răspuns:

Pai deoarece daca vrei sa intri pe google play sa descarci ceva, o aplicatie ai nevoie de cont google.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU poţi descărca/instala aplicaţii de pe Google Play decât dacă îţi faci cont!
Deci, vrei-nu vrei, trebuie să-ţi faci acel cont...

Toate cele bune.

| questsoul a răspuns:

Despre ce dispozitiv vorbim? Cand ti se cere sa faci contul?