| chiftelutacrocanta a întrebat:

mi-am facut cont adsense pe google,dar nu am confirmat acest lucru pe adresa de e-mail,deoarece am pus o adresa de e-mail inexistenta,pe care eu n-o detin.

Acuma imi apare urmatorul avertisment:

Când creaţi un Cont Google, vom trimite un link de verificare pe adresa de e-mail pe care aţi utilizat-o pentru crearea contului. Dacă nu vă confirmaţi adresa, există posibilitatea de a nu putea accesa anumite produse sau funcţii Google.

Exisca riscul de a fi dat in judecata daca nu confirm pe e-mail ca contul? Practic e-mailul nici nu exista,si n-am cum sa confirm acest lucru.

Ce inseamna:există posibilitatea de a nu putea accesa anumite produse sau funcţii Google, e grav acest lucru? S-o mai intamplat la cineva?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Inseamna ca atunci cand vei iesi din cont nu te vei putea loga din nou, daca nu-ti inchid ei contul inainte ca sa poti face tu altceva... fara confirmare acel cont NU are cum sa existe dar daca totusi exista nu va exista prea mult happy
Si stai linistita NU ai facut nimic ilegal, NU te da in judecata! happy