| Curiosu a întrebat:

Stie cineva daca atunci cand cumpar o aplicatie de pe Google Play, acea aplicatie imi va ramane cumparata si o voi putea descarca oricand fara sa mai trebuiasca sa o platesc inca odata atata timp cat folosesc acelasi cont de google play cand o descarc sau trebuie sa o cumpar de fiecare data cand o folosesc (ma refer aici la faptul ca vreau sa instalez aceeasi aplicatie pe mai multe dispozitive dar nu vreau sa o platesc inca odata)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mai multe dispozitive nu știu dacă merge, dar știu că dacă o dezinstalezi si o reinstalezi, nu mai trebuie să o plătești a doua oară.

| aly300 a răspuns:

Da trebuie platite doar odata sau cel putin asa e la minelaughing)