| infinitelove a întrebat:

Ajutorr!
pozele din telefonul meu apar la mama in telefon in albumul auto backup si nu se pot sterge. ce sa fac? urgent

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pai daca pe ambele telefoane tu folosesti acelasi cont de google, de aceea ti se sincronizeaza. Deconecteaza telefonul mamei tale de la google.

| TUD0R12 a răspuns:

Incearca sa cuplezi telefonul mamei tale la un PC si stergele din PC sau marcheaza pozele si stergele

| infinitelove explică (pentru TUD0R12):

Sunt in auto backup. adica nu exista optiunea de a le sterge